Brusky srovnání ceny

FESTOOOL RS 100 CQ

FESTOOOL RS 100 CQ

Hospodárnost práce podpoří i vysoký obrus s excentrickým zdvihem 5 mm. práce bez pocitu únavy i na svislých plochách zajišťuje optimální poloha těžiště. Stabilní stolová deska z magnesia zaručuje stoprocentní využití brusné plochy. Verze bez integrovaného odsávání Velmi klidný chod díky eliminaci vibrací (VibrationsStopp) umožňuje práci, při které je chráněno vaše zdraví Čisté pracovní prostředí při použití externího odsávání Vysoká hospodárnost díky velké průtažné síle a redukčnímu převodu Oblast použití: Velkoplošné obrušování laků, barev, tmelů Rovinné »

BOSCH PSM 200 AES

BOSCH PSM 200 AES

Bosch PSM 200 AES Multibrúska       • Menovitý príkon: 200 W• Počet kmitov: 6.000 - 26.000 min-1• Brúsna doska pravouhlá: 164 cm² (92 x 182 mm) mm• Priemer kmitov, Ø: 1,8 mm• Hmotnosť: 1,4 kg• PSM 200 AES• Pravouhlá brúsna doska • 1 brúsny papier (tvar žehličky) K 80• 1 brúsny papier (pravouhlý) K 80• Balenie kufor z plastu• S dvomi vymeniteľnými brúsnymi doskami pre prácu na rohoch, hranách alebo veľkých povrchových plochách• Brúsenie materiálov, ktoré majú rôzne povahy, s plynulou predvoľbou otáčok• Rýchla výmena brúsneho papiera velkronovým upínaním• Bezprašná práca zabezpečená mikrofiltračným systémom s »

Metabo SXE 3150

Metabo SXE 3150

Příkon (W): 310 Průměr brusného kotouče (mm): 150 Integrovaný filtr: NE Provedení výrobku: zelená barva * Nová lehká a kompaktní excentrická bruska * Díky nízké váze není problém při práci nad hlavou * Bruska pro univerzální nasazení rovných i zvlněných ploch * Variospeed (V) elektronika * Regulace otáček pro přizpůsobení se materiálu * Pogumované rukojeť * Robustní hliníková příruba * Podložný talíř s více otvory pro efektivní odsávání a delší životnost brusiva * Rychlá výměna příslušenství díky opěrnému talíři se suchým zipem * Kvalitní 4 m dlouhý přívodní kabel * Stroj je dodáván s látkovým sáčkem na třísky Technické »

NAREX EBU 125-14 CE

NAREX EBU 125-14 CE

Nová úhlová bruska s regulací otáček Narex EBU 125 vylepšená v oblastí výkonu a hlavně životnosti, vylepšené chlazení, nejmodernější náplň převodové skříně a chytrá elektronika + Prodlužovací gumový kabel na navíjecím bubnu, délka 50m Nová úhlová bruska s regulací otáček Narex EBU 125 vylepšená v oblastí výkonu a hlavně životnosti, vylepšené chlazení, nejmodernější náplň převodové skříně a chytrá elektronika Nová koncepce ventilace s optimalizovaným proudem vzduchu pro dokonalé chlazení motoru Nová odlehčená převodová skříň z hliníkové slitiny se speciálně upravenými průduchy a vzduchovodnou vložkou pro větší průchod »

Makita GD0601

Makita GD0601

Popis:  Motor s protiprachovou konstrukcí Cik-cak povrstvení vinutí rotoru a izolace pole s práškovým povrstvením chrání před agresivním brusným prachem Vypínač umístěný na boku těla ke komfortnímu jednoručnímu ovládání Velmi štíhlá skříň, snadno uchopitelná Ideální k vybrušování, odstraňování otřepů a dodatečným úpravám Vřeteník z hliníkového tlakového odlitku s nástavcem prům. 35 mm Upínací krček prům. 43 mm Chladicí kanály odvádí proud vzduchu od uživatele Hladina akustického tlaku / DIN jen 73 dB (A) Technická data: Příkon: 400 W Otáčky naprázdno: 25.000 min–1 Upínací kleština: 6 mm Upínací hlava: 38 mm Hmotnost: 1,7 »

BLACK&DECKER MT280BA

BLACK&DECKER MT280BA

Oscilační nářadí Black and Decker je určeno k různým aplikacím v domácnosti - vhodné k řezání materiálů ze dřeva, plastu, sádry, barevných kovů a upevňovacích prvků (např. netvrzené hřebíky, spony), opracování poddajných dlaždic a škrábání malých ploch. Nářadí je určeno pouze pro spotřebitelské použití. Unikátní konstrukce páky zaručuje rychlou a snadnou výměnu příslušenství bez použití jiného nářadí. Plynulá regulace otáček poskytuje optimální ovladatelnost při provádění všech úkolů. Štíhlá konstrukce nářadí zaručuje vynikající komfort a snadné použití. Robustní konstrukce nářadí typu »

Güde GDS 125

Güde GDS 125

Výkon motoru (W): 150 Průměr kotouče (mm): 125 Šířka kotouče (mm): 16 Zrnitost kotoučů: K36/K60 Stolní dvoukotoučová bruska kategorie hobby, určená k broušení/ostření štípacích nástrojů, dlát, šroubováků apod. v podmínkách domácích dílen. * motor 150 W * masivní kovová skříňka s integrovaným adaptérem na průměr upnutí 12,7 mm * vypínač v ochranném pouzdře (prach, voda) * polohovatelné pracovní opěrky * ochranné kryty proti jiskrám * základnová část se 4 otvory pro montáž napevno * přípojka: 230 V / 50 Hz * výkon motoru (P1): 150 W * otáčky při volnoběhu: 2950 ot./min * průměr brúsného kotouče: 125 mm * šířka brusného »

Festool RAS 180.03 E-AH

Festool RAS 180.03 E-AH

velmi výkonná rotační bruska pro extrémní úběr materiálu , průměr 180mm, odsávácí kryt velmi výkonná rotační bruska pro extrémní úběr materiálu , průměr 180mm, odsávácí kryt   Velká bruska na hrubou práci: nářadí mimořádně efektivní při broušení velkých ploch, protože je dimenzované na velký úběr materiálu a rychlý postup práce  nízké náklady na provoz nářadí dané dlouhou životností, kterou zajišťuje tepelná ochrana proti přetížení  čisté pracoviště, volný výhled a zdravé pracovní prostředí s optimálním odsáváním prachu  výměna brusných talířů bez použití nářadí   »

FESTOOL LEX 3 77/2,5 SET

FESTOOL LEX 3 77/2,5 SET

miniaturní pneumatická excentrická bruska FESTOOL LEX 3, průměr 77mm, zdvih 2,5mm, tlak 6bar, hmotnost 0,7kg, příslušenství, systainer miniaturní pneumatická excentrická bruska FESTOOL LEX 3, průměr 77mm, zdvih 2,5mm, tlak 6bar, hmotnost 0,7kg, příslušenství, systainer   velmi robustní konstrukce zabezpečuje dlouhou životnost, malou potřebu servisu a úsporu nákladů  příjemně nízká hlučnost, malé vibrace a difuzní odvod vzduchu při použití pneumatické hadice šetří zdraví uživatele  brzda talíře omezuje při broušení chyby při nasazení nářadí a tedy dodatečnou práci a »

Metabo SRE 4350 TurboTec

Metabo SRE 4350 TurboTec

Vibrační bruska SRE 4350 TurboTec 350 WVýhody pro uživateleExcelentní výbrus bez brusných kroužků a rýh pro profesionální opracování povrchu. Oscilační systém s dvouřadým radiálním axiálním ložiskem pro velmi klidný chod a minimální vibrace Robustní upínací systém pro brusný papír s a bez suchého zipu i brusných prostředků do tloušťky 10 mm Vícenásobně utěsněná kuličková ložiska a pryžová manžeta odolná proti roztržení k ochraně před agresivním prachem Přídavná rukojeť s tlumením vibrací pro pohodlné uchopení v každé pracovní poloze TurboBoost: Připojení dalších výkonnostních rezerv pro maximální úběr  Elektronika Vario (V) »

Bosch PWS 850-125

Bosch PWS 850-125

Úhlové brusky PWS 850-125; Velká síla pevně v rukách; Výkonná úhlová bruska PWS 850-125 od firmy Bosch je ideální nářadí pro dělení, broušení, kartáčování a dále pro řezání dlaždic a betonových tvárnic; Rukojeť s tlumením vibrací pro maximální komfort, zejména při delší a náročnější práci; Optimální ergonomický tvar a rukojeť, kterou lze namontovat na obou stranách, umožňují vždy bezpečnou manipulaci a práci pod kontrolou; Větší výdrž a kontrola díky výkonnému motoru a nízké hmotnosti; Flexibilní a mnohostranně použitelné nářadí; Aretace vřetena pro jednoduchou výměnu kotoučů bez použití nástroje; Jednoduché ovládání díky »

Makita BO3710

Makita BO3710

Makita BO3710 vibrační bruska Kompaktní a dobře ovladatelná bruska pro jemné broušení Velká upínací páka umožňuje snadnou výměnu papíru Podložka a základní deska jsou samostatně vyměnitelné Systém odsávání prachu s prachovým sáčkem nebo externím odsáváním Příslušenství Odsávací box komplet (135246-0) Deska (451271-6) Brusný papír 93 x 228 mm (1 Stk.) Příkon 190 W Počet zdvihů 11.000 %min-1% Počet »

Scheppach bg 200 w

Scheppach bg 200 w

Kdykoliv chcete vyhladit dřevo nebo kov, tak perfektním řešením je kombinovaný stroj na smirkování/broušení. Kompaktní a silný, tato bruska je určena pro náročné uživatele. Kombinuje v sobě výhody rychloběžného brusného kotouče s brusným pásem. Nevibruje, má hladký a tichý chod. Silná vyvážená osa pracuje na přesných kuličkových ložiskách a slibuje dlouhou životnost stroje. Exceluje díky svojí odolné konstrukci a nabízí velký brusný kotouč. Nastavitelnou podporu obrobku a nastavitelný ochranný kryt. Nyní si přidejte výhodu brusného pásu a máte perfektní stroj v jednom balení. Honovací kotouč, vodní nádržka pro chlazení a »

Güde GMS 45

Güde GMS 45

Technické parametry Přípojka : 230 Volt / 50 Hz Výkon motoru: 45 W Otáčky motoru: 2800/min. Průměr brusných kotoučů: 47 mm Třída ochrany: II Hlučnost : 55 dB Hmotnost: 1,28 kg Určená na broušení nožů. Ostřička nožů GMS 45, nožová bruska, brosek na nože 230V, Güde 94118 Popis: Praktická ostřička, určená k broušení nožů (hliníkové / ocelové / nerezové nože s rovným ostřím, čepel ≥ 10 cm). Oboustranné hrubé / jemné naostření nožů (zrnitost brusných kamenů: K100/180 mm). Motor 45 W/P1, korpus z tvrzeného plastu, prachová nádobka, gumové nožky (3). »

FIELDMANN FDB 202201-E

FIELDMANN FDB 202201-E

Úhlová bruska jako malý šikovný pomocník při řezání kovových, keramických nebo porcelánových materiálů za použití příslušného kotouče k danému úkonu o průměru 230 mm. Ergonomickou rukojeť lze lehce přišroubovat na tři různá místa na hlavě brusky a tím docílit snadného řezání či broušení v akčním úhlu 180°. Dostatečná síla motoru a až 6000 otáček za minutu si hravě poradí i s tvrdšími materiály. Nedílnou součástí je ochranná krytka chránící uživatele před odlétajícími pilinami nebo šponami a je nedílnou součástí brusky. Vždy při provozu brusky je kladen důraz na používání »

Powerplus POWX0400

Powerplus POWX0400

Vibrační bruska příkon 220W, brusná deska 90x187mm, otáčky 12000min, počet kmitů 24000min, hliníková deska, snadná výměna brusného papíru, suchý zip, prachový sáček, mikrofiltr hmotnost 1.9kg. Vibrační bruska o příkonu 330 wattů. Obdélníková základna s brusným kmitem 2 mm. Zásobník na prach s mikrofiltrem Elektrická vibrační bruska od firmy PowerPlus vás osloví svou mobilitou a snadným upevňováním brusného papíru. Máte na výběr, zdali brusný papír připevnit pomocí suchého zipu nebo přes svorku. Počet kmitů dosahuje až 24 000 za minutu, což postačí pro jakékoliv běžné broušení. Jistě oceníte také odsávací nádobu s »

FESTOOL LEX 3 125/5

FESTOOL LEX 3 125/5

pneumatická excentrická bruska FESTOOL LEX 3, průměr 125mm, zdvih 5mm pro hrubé a mezi broušení, tlak 6bar, hmotnost 0,95kg pneumatická excentrická bruska FESTOOL LEX 3, průměr 125mm, zdvih 5mm pro hrubé a mezi broušení, tlak 6bar, hmotnost 0,95kg   pro hrubé broušení a mezibroušení.  nízká spotřeba stlačeného vzduchu zajišťuje vysokou úsporu nákladů  nízké vibrace a příjemně nízká hlučnost šetří zdraví  velmi robustní konstrukce a koncepce motoru bez oleje zabezpečuje dlouhou životnost, malou potřebu servisu a úsporu nákladů  kombinace s hadicí IAS 3 light »

EXTOL CRAFT 410120

EXTOL CRAFT 410120

Výkon motoru (W): 150 Průměr kotouče (mm): 125 Šířka kotouče (mm): 16 Zrnost kotoučů: P36/P80 Malá stolní bruska pro běžné kovoobráběcí práce. Hravě také nabrousí všechny nástroje v dílně, domácnosti a zahradě. Hlavní technické parametry: * napětí/frekvence:230V/50Hz * příkon:150W * otáčky:2950/min * průměr kotoučů:125x12,7x š.16mm * hrubost kotoučů:P36 & P80 * hmotnost:4,3kg Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 5.000 Výška (cm): 18.00 Šířka (cm): 17.00 Hloubka (cm): 36.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 5.000 Výška (cm): 18.00 Šířka (cm): 17.00 Hloubka (cm): 36.00 EAN: 8595126950466 Záruční doba: 24 měsíců Stolní kotoučová »

EXTOL CRAFT Bruska přímá s ohebným nástavcem

EXTOL CRAFT Bruska přímá s ohebným nástavcem

Příkon (kW): 0.13 Hmotnost (kg): 0.7 Možnost odsávání: NE Přenosné balení: ANO Regulace otáček: ANO Jmenovité otáčky (ot/min): 30000 Malá bruska s extra ohebným nástavcem a dalším příslušentvím je určená k jemným gravírovacím pracím, preciznímu opracování dřeva, kovu či plastů. Díky své velikosti a ohebnému nástavci vám usnadní práci i ve stísněných prostorech. Technické parametry: * napětí/frekvence: 230V/50Hz * příkon: 130W * otáčky: 8000-30000/min * extra: sada 40 ks, průměr dříků 3,2mm. ohebný nástavec a stojánek * úchyt: 2,3-3,2mm * v kufru: ano * hmotnost: 0,7 kg Hlavní přednosti: * ergonomický tvar pro broušení s »

Dremel 290 JJ

Dremel 290 JJ

Parametryfráze vysvětlení výrobkuGravírka – gravírujte s vysokou přesností širokou paletu materiálů s optimální kontrolou hloubky vrypu PřednostiTímto ergonomickým, lehkým gravírovacím rydlem provedete všechny své gravírovací projekty snadno a s maximální přesností. Souprava také zahrnuje některé speciální gravírovací šablony a umožní vám přesně vyrýt libovolné tvary do jakéhokoliv materiálu potřebujete, například do skla, keramiky, kovu, plastu, dřeva nebo kůže. Můžete tak snadno vytvářet velké individuálně upravené dárky, jako jsou dekorativní dřevěné desky, svíce, obrazové rámy a skleničky na šampaňské. ObsahGravírka »


1 2 3 4 5 6 773 74 75

Srovnání cen Brusky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Brusky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.